Komoda 19

Masivní komoda s 5 zásuvkami a plnými dvířky z borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Pro zvýraznění přirozené struktury... více informací »
Komoda  19
11 090 Kč
Do obchodu
Masivní komoda s 5 zásuvkami a plnými dvířky z borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Pro zvýraznění přirozené struktury...

Masivní komoda s 5 zásuvkami a plnými dvířky z borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Tento oblíbený produkt Komoda 19 lze koupit rovnou tady u nás zařazený v rubrice komody. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této známé rubriky za rozumné peníze!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda 19 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách teď právě za akční cenu. Nabídka od 11 090 Kč.