Komoda Lozas 2D1S,

Dvoudveřová komoda s praktickou zásuvkou z kolekce Lozas. Skříňka je vyrobena z 16 mm silné laminované DTD v dezénu dub sonoma. Vhodné k umístění... více informací »
Komoda Lozas 2D1S
2 790 Kč
Do obchodu
Dvoudveřová komoda s praktickou zásuvkou z kolekce Lozas. Skříňka je vyrobena z 16 mm silné laminované DTD v dezénu dub sonoma. Vhodné k umístění...

Dvoudveřová komoda s praktickou zásuvkou z kolekce Lozas. Skříňka je vyrobena z 16 mm silné laminované DTD v dezénu dub sonoma. Vhodné k umístění do kanceláře, obývacího či dětského pokoje, nebo vaší ložnice. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Exkluzivní produkt Komoda Lozas 2D1S, najdete pohodlně tady a teď na našich stránkách v rubrice komody! Mrkněte na zcela nové kusy z naší sekce snadno online. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. nabízí vysoce kvalitní zboží Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Komoda Lozas 2D1S, od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás nyní levně! Nyní pořídíte jen za 2 790 Kč.