Komoda BARI 2D3S

Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je... více informací »
Komoda BARI 2D3S
6 938 Kč
Do obchodu
Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je...

Komodu BARI 2D3S nabízíme z LDTD 22 mm lamina v dezénu dub pískový v kombinaci s šedou, jsou použity hrany PCV. Prostorná komoda je ideální pro uložení vašich věcí a cenností do polic za dvířky nebo do praktických šuplíků. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Nábytek je opatřen černými kovovými úchyty a černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce BARI bude skvěle vynikat v předsíni, jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento zlevněný produkt můžete koupit bez problémů tady na našich stránkách ve známé rubrice komody! Nyní můžete najít jiné kousky ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající sortiment A to je teprve začátek.

Tento kvalitní a levný výrobek Komoda BARI 2D3S od známé značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách ve výprodejové akci. Ceny od 6 938 Kč.