Komoda 2D5S

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma... více informací »
Komoda  2D5S
4 918 Kč
Do obchodu
Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma...

Moderní komoda z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Komodu se 2 plnými dvířky a 5 zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchá a zároveň velmi atraktivní komoda je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Komodu můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a velmi žádaný produkt Komoda 2D5S můžete sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii komody. Nyní můžete získat unikátní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Unikátní kus Komoda 2D5S originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete teď levně. Nyní pořídíte jen za 4 918 Kč.