Komoda 3

Praktická komoda se 3 zásuvkami z lamina o síle 16 mm. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Tuto komodu nabízíme ve více... více informací »
Komoda 3
2 569 Kč
Do obchodu
Praktická komoda se 3 zásuvkami z lamina o síle 16 mm. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Tuto komodu nabízíme ve více...

Praktická komoda se 3 zásuvkami z lamina o síle 16 mm. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Tuto komodu nabízíme ve více dezénech, vybírejte viz varianty produktu. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové
Tento akční a ve slevě produkt seženete jednoduše na stránkách zařazený v rubrice komody. Nyní získáte parádní produkty z naší kategorie za báječnou cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout prvotřídní produkty Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Komoda 3 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde teď právě za akční cenu. Teď v akci 2 569 Kč.