Komoda 32

Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Produkty... více informací »
Komoda  32
9 085 Kč
Do obchodu
Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Produkty...

Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Produkty z masivního borovicového dřeva vysoké kvality ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Velmi oblíbený kus Komoda 32 lze koupit jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v kategorii komody! Vyhledejte si ostatní zboží ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Komoda 32 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 9 085 Kč.