Komoda 33

Praktická komoda Classic se 2 prostornými zásuvkami a 2 plnými dvířky. Vnitřní vybavení komody z masivního borovicového dřeva naleznete v galerii.... více informací »
Komoda  33
9 085 Kč
Do obchodu
Praktická komoda Classic se 2 prostornými zásuvkami a 2 plnými dvířky. Vnitřní vybavení komody z masivního borovicového dřeva naleznete v galerii....

Praktická komoda Classic se 2 prostornými zásuvkami a 2 plnými dvířky. Vnitřní vybavení komody z masivního borovicového dřeva naleznete v galerii. Produkty této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Kvalitní a levný produkt Komoda 33 můžete získat teď tady na našich stránkách ve známé kategorii komody! Získejte ještě další výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci! Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o skvělé zboží.

Tento oblíbený výrobek Komoda 33 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat právě teď za výprodejovou cenu! Cena již od 9 085 Kč.