Komoda 3D

Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z... více informací »
Komoda  3D
3 800 Kč
Do obchodu
Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z...

Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z MDF 19mm (dvířka) a MDF 16mm (korpusy) chrání ABS hrany. Úchyty z MDF jsou umístěny na černém skle. Jemné linky vyfrézované do MDF dvířek podtrhují velmi odvážný design okouzlující kolekce Rodan. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF-Sklo
Tento kvalitní a levný kousek Komoda 3D naleznete mimo jiné tu na stránkách v oblíbené kategorii komody. Nyní můžete získat ještě podobné produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Tato značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment.

Tento unikátní produkt Komoda 3D od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zrovna opravdu levně! Nabídky již od 3 800 Kč.