Komoda 3D2S

Prostorná komoda z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma nebo... více informací »
Komoda  3D2S
5 051 Kč
Do obchodu
Prostorná komoda z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma nebo...

Prostorná komoda z lamina o síle 16mm z kolekce Tips. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu dub sonoma nebo dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Pojezdy zásuvek jsou kovové, úchytky plastové. Kombinujte dle potřeby i s dalšími prvky z kolekce Tips, kterými vybavíte nejen předsíň, ale i obývací či studentský pokoj (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější výrobek Komoda 3D2S pořídíte rovnou na stránkách v populární kategorii komody. Nyní získáte parádní produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! To není všechno, máme toho více. U nás totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám nabízí top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Zlevněný výrobek Komoda 3D2S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás právě levně. Akční cena od 5 051 Kč.