Komoda 3D3S

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy... více informací »
Komoda  3D3S
8 319 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy...

Kombinovanou komodu Yolk 3D3S nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá komoda má 3 dvířka, za kterými je vždy police a 3 zásuvky. Přední čela dvířek a zásuvek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, zásuvky s plnovýsuvnými kuličkovými pojezdy a stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Povedený výrobek získáte pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci komody. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z této rubriky za outletovou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty

Nejprodávanější kus Komoda 3D3S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady opravdu levně! Akční ceny od 8 319 Kč.