Komoda 5

Praktická komoda s 5 prostornými zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Nábytek této kolekce s vysokou... více informací »
Komoda  5
8 235 Kč
Do obchodu
Praktická komoda s 5 prostornými zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Nábytek této kolekce s vysokou...

Praktická komoda s 5 prostornými zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové
Kvalitní a levný produkt Komoda 5 najdete v pohodě tady u nás ve známé rubrice komody. Najděte si další výrobky ve zmíněné kategorii za super peníze! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé produkty. Přesvědčte se.

Unikátní a žádaný kus Komoda 5 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Akční cena již od 8 235 Kč.