Komoda FREN ABS 5

Komodu FREN Typ 5 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / růžová / grafit. Komoda má 2 zásuvky, otevřený prostor a 3... více informací »
Komoda FREN ABS 5
6 495 Kč
Do obchodu
Komodu FREN Typ 5 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / růžová / grafit. Komoda má 2 zásuvky, otevřený prostor a 3...

Komodu FREN Typ 5 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / růžová / grafit. Komoda má 2 zásuvky, otevřený prostor a 3 dvířka. Hrany komody chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Nábytek z dětské kolekce Fren s grafikou si zamilujete vy i vaše dospívající slečna. Nechte svoji studentku uspořádat si pokoj dle svých představ! Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 40 cm – výška 100 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-růžová-grafit-Černá Velmi oblíbený produkt jde sehnat právě tady na našich stránkách ve známé rubrice komody. Pořiďte si nové kusy z naší sekce ve výprodejové akci. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Komoda FREN ABS 5 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás nyní skutečně levně. Ceny od 6 495 Kč.