Komoda 6

Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Komoda  6
8 325 Kč
Do obchodu
Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami...

Praktická komoda se 6 zásuvkami z kolekce Classic. Nábytek z masivního borovicového dřeva s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové
Hodně prodávaný produkt Komoda 6 dostanete snadno u nás v kategorii komody. Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této oblíbené rubriky ve výhodné akci!

Tento designový výrobek Komoda 6 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách ve slevě. Nabídka od 8 325 Kč.