Komoda 7

Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2... více informací »
Komoda  7
8 510 Kč
Do obchodu
Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2...

Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Komoda má plná dvířka a 5 zásuvek. Vnitřní vybavení naleznete na obr. v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Levný produkt Komoda 7 máte možnost sehnat bez obtíží na našem webu v kategorii komody. Nyní najdete ještě podobné produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Komoda 7 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady nyní skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 8 510 Kč.