Komoda ADAM 2d3s

Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují... více informací »
Komoda ADAM 2d3s
8 370 Kč
Do obchodu
Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují...

Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Komoda se 3 zásuvkami, otevřenou policí a 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor za dvířky je dělený policí. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Zajímavý výrobek je dostupný prostě tady u nás v oblíbené sekci komody! Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé výrobky.

Tento výjimečný výrobek Komoda ADAM 2d3s od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete tady a teď v akci! Právě teď jen za 8 370 Kč.