Bílá komoda Sedere

Komoda z kolekce nábytku bílé barvy Sedere. Skříňku se 4 zásuvkami a 2 dvířky z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Nosnost komody je... více informací »
Bílá komoda Sedere
5 250 Kč
Do obchodu
Komoda z kolekce nábytku bílé barvy Sedere. Skříňku se 4 zásuvkami a 2 dvířky z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Nosnost komody je...

Komoda z kolekce nábytku bílé barvy Sedere. Skříňku se 4 zásuvkami a 2 dvířky z lamina doporučujeme připevnit ke stěně. Nosnost komody je přibližně 30 kg, nosnost šuplíku je 8 kg a nosnost polic cca 10 kg. Komodu si můžete zakoupit spolu s ložnicovou sestavou Sedere, kterou skvěle doplní. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Žádaný výrobek Bílá komoda Sedere máte možnost najít právě nyní tady u nás v populární sekci komody. Podívejte se na jiné výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. prodává prvotřídní produkty. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Bílá komoda Sedere od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 5 250 Kč.
Zajímavé alternativy z kategorie Komody