Komoda BRANDSON 2d

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a... více informací »
Komoda BRANDSON 2d
4 248 Kč
Do obchodu
Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a...

Korpus kolekce BRANDSON je vyroben z LDTD tl.16 mm, jsou použity hrany ABS. Pojezdy zásuvek jsou typu rolničkový. Čela a dvířka jsou z LDTD tl.16 mm a MDF rám. Horní deska je vyrobena z LDTD tl. 16 mm, hrana ABS. Nábytek v kolekci BRANDSON dodáváme v barevném dezénu bílá.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Často hledaný produkt Komoda BRANDSON 2d jde nakoupit rovněž na našem webu v populární rubrice komody. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě výrobek Komoda BRANDSON 2d od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě teď za výhodnou cenu! Akční cena od 4 248 Kč.