Komoda K1S

Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník, nabízíme z lamina o... více informací »
Komoda  K1S
6 033 Kč
Do obchodu
Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník, nabízíme z lamina o...

Komoda Royal K1S má 3 zásuvky a 2 skříňky s policí uvnitř. Komodu, kterou můžete využít také v jídelně jako příborník, nabízíme z lamina o síle korpusu 15mm, přední části zásuvek a dvířek mají sílu 18mm. Celkový rozměr ozdobné lišty je 80 mm, samotná vrchní deska má sílu 22 mm. Komoda je součástí kolekce Royal dub kraft. Dodáváme v demontu. S kolekcí nábytku Royal dostanete anglický styl i do vašeho domova. Komoda vyrobená z lamina je produktem kolekce Royal, která byla navržena zejména za účelem vytvoření teplé, útulné atmosféry vašeho domova a zaujme především milovníky stylového interiéru. Dekoru dub kraft podtrhuje jedinečný design nábytku. Zdobené úchytky zdůrazňují styl a dotváří luxusní dojem z celé kolekce. Nábytek z kolekce Royal splňuje také nároky na praktické využití nábytku a to zejména díky dostatku úložného prostoru, jímž jednotlivé prvky disponují.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoAkční výrobek máte možnost nakoupit již dnes tu na webu v populární sekci komody. Máme pro vás akční výrobky z naší sekce za skvělou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dodává vysoce kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Vynikající produkt Komoda K1S značky FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách téměř zdarma. Ceny od 6 033 Kč.