Komoda K2D3S

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je v bílé barvě,... více informací »
Komoda  K2D3S
7 116 Kč
Do obchodu
Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je v bílé barvě,...

Komoda Brillo má 3 zásuvky, po stranách 2 skříňky s plnými dvířky. Uvnitř každé skříňky naleznete polici. Korpus vitríny je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-šedá
Oblíbený a akční kus Komoda K2D3S máte možnost získat bezstarostně tu zařazený v sekci komody! Nyní koupíte skvělé výrobky z této rubriky ve výhodné akci! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Komoda K2D3S s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete zde teď právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 7 116 Kč.