Komoda K2S2S

Komoda Brillo K2S2S se 4 zásuvkami. Korpus komody je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s... více informací »
Komoda  K2S2S
6 930 Kč
Do obchodu
Komoda Brillo K2S2S se 4 zásuvkami. Korpus komody je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s...

Komoda Brillo K2S2S se 4 zásuvkami. Korpus komody je v bílé barvě, dvířka v šedém laku. Nestárnoucí kombinace provedení s lakovanými dvířky se hodí do moderních i tradičních pokojů. Dodáváme v demontu. Kolekce nábytku Brillo snoubí moderní design s praktickým využitím nábytku v domácnosti. Design je inspirovaný Skandinávií, dřevěné nožky s dřevěnými úchytkami vnáší do kolekce nádech retro stylu, který slaví velký návrat. Prohlédněte si i další části systému Brillo a vybavte si obývací pokoj podle svých představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-šedá
Tento exkluzivní produkt Komoda K2S2S lze sehnat prostě tu v populární kategorii komody. Nyní získáte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Tento oblíbený produkt Komoda K2S2S od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady a teď právě se slevou. Nabídky již od 6 930 Kč.