Komoda K3SW dub

Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými... více informací »
Komoda  K3SW dub
3 105 Kč
Do obchodu
Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými...

Úzkou komodu Frida K3SW nabízíme z lamina v dezénu dub Riviera v kombinaci s černými detaily. Elegantní komoda má 3 zásuvky s kuličkovými plnovýsuvy pro přehledné uspořádání drobností. Předností této výrazné kolekce jsou vysoké nohy, které nábytku dodávají lehkost a zároveň vám usnadní úklid. Úchytky a nožky jsou plastové. Prohlédněte si i další části systému Frida a vybavte si obývací pokoj podle svých možností. Komodu vám dodáme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Vysoce kvalitní výrobek máte možnost sehnat bezstarostně tady na webu zařazený v rubrice komody. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé sekce za nejlepší ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top sortiment A tady je důkaz!

Oblíbený a akční produkt Komoda K3SW dub od přední společnosti FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat v aktuální nabídce za rozumné peníze! Nabídky již od 3 105 Kč.