Komoda K4S

Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i... více informací »
Komoda  K4S
5 663 Kč
Do obchodu
Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i...

Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Kombinace bílého dekoru borovice andersen s tmavým dubem lefkas propůjčují nábytku svěží a lehký vzhled. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Komoda K4S disponuje 4 zásuvkami a 2 skříňkami s policí uvnitř a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Dodáváme v demontu. Komoda K4S je jedním z prvků kolekce Provence. Podívejte se na nabídku dalších komponentů a vytvořte si obývák nebo jídelnu přesně dle vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Diskontní kus Komoda K4S dostanete právě nyní tu na webu umístěný v kategorii komody! Máme pro vás zcela nové zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Neodolatelný kus Komoda K4S od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 5 663 Kč.