Komoda NEST KM-2, /černá

Moderní komodu NEST KM2 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na... více informací »
Komoda NEST KM-2
3 476 Kč
Do obchodu
Moderní komodu NEST KM2 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na...

Moderní komodu NEST KM2 nabízíme z dýhované nábytkové desky v kombinaci skla a plastu v dezénu dub lefkas a stojí na polypropylenových nohách v černé barvě. Komoda poskytuje nejen uzavřené úložné prostory s šuplíky, ale také otevřený prostor a díky tomu působí stylově v každé domácnosti. Ke komodě doporučujeme zakoupit další nábytek z kolekce NEST, který naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha
Velmi prodávaný produkt Komoda NEST KM-2, /černá je k získání právě teď tady na webu v rubrice komody! Najděte si jiné produkty z této populární rubriky za výhodné peníze. To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí top výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento neodolatelný výrobek Komoda NEST KM-2, /černá s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď ve slevě! Akční cena již od 3 476 Kč.