Komoda Malta K2D artisan bílá

Kombinovanou komodu Malta K2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Prostorná komoda má 3 zásuvky s kuličkovými... více informací »
Komoda Malta K2D artisan bílá
5 023 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Malta K2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Prostorná komoda má 3 zásuvky s kuličkovými...

Kombinovanou komodu Malta K2D nabízíme z lamina v dekoru dub artisan v kombinaci s bílou barvou. Prostorná komoda má 3 zásuvky s kuličkovými plnovýsuvy a 2 částečně prosklená dvířka, za kterými naleznete vždy jednu skleněnou poličku. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou učiní každý pokoj jedinečným. Komodu vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVynikající kus Komoda Malta K2D artisan bílá je dostupný také tu na našem webu ve známé kategorii komody! Mrkněte na jiné kousky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má na skladě skvělý sortiment Vždyť to vidíte sami!

Zajímavý produkt Komoda Malta K2D artisan bílá od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte v aktuální nabídce za báječnou cenu. Stojí teď u nás 5 023 Kč.