Komoda Max 01, bílá/ černý pololesk

Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a... více informací »
Komoda Max 01
3 796 Kč
Do obchodu
Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a...

Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. V horní části naleznete prostor pro vystavení dekorací, ve spodní části jsou 2 dvířka, za kterými je prostor dělený policí. Doporučujeme ji jako další úložné prostory k obývací sestavě Max 1 (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-bílá
Tento exkluzivní kousek Komoda Max 01, bílá/ černý pololesk máte možnost získat právě zde tu na webu v populární sekci komody. Mrkněte na ještě další produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní sortiment.

Tento zlevněný produkt Komoda Max 01, bílá/ černý pololesk od kvalitní společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete aktuálně na webu za výhodnou cenu! Nabídka od 3 796 Kč.