Komoda Max 01, / černý pololesk

Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm... více informací »
Komoda Max 01
3 796 Kč
Do obchodu
Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm...

Moderní komodu Max 01 nabízíme v dezénu švestka / černý pololesk. Komoda je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. V horní části naleznete prostor pro vystavení dekorací, ve spodní části jsou 2 dvířka, za kterými je prostor dělený policí. Doporučujeme ji jako další úložné prostory k obývací sestavě Max 2 (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá
Tento velmi oblíbený výrobek Komoda Max 01, / černý lze koupit již dnes tu na našich stránkách v rubrice komody! Nyní koupíte akční zboží z této populární rubriky za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější kousek Komoda Max 01, / černý pololesk od předního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady teď za rozumné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 3 796 Kč.