Komoda MILANA, / grand

Komoda Milana si vás okamžitě získá! V barevném provedení dubu Grand v kombinaci s bílým odstínem vyzařuje modernost a originalitu. Lamino o síle... více informací »
Komoda MILANA
3 590 Kč
Do obchodu
Komoda Milana si vás okamžitě získá! V barevném provedení dubu Grand v kombinaci s bílým odstínem vyzařuje modernost a originalitu. Lamino o síle...

Komoda Milana si vás okamžitě získá! V barevném provedení dubu Grand v kombinaci s bílým odstínem vyzařuje modernost a originalitu. Lamino o síle 16 mm chrání ABS hrany o síle 1 mm. Úložný prostor naleznete ve 4 zásuvkách s kovovými pojezdy a v policích za 2 dvířky. Díky jednoduše udržovatelnému materiálu si nebudete dělat starosti s údržbou. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláOblíbený a kvalitní produkt Komoda MILANA, / grand pořídíte zrovna na webu umístěný v sekci komody. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této známé kategorie za internetové ceny! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout špičkové zboží Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Komoda MILANA, / grand od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. můžete pořídit momentálně extra se slevou! Právě teď za cenu 3 590 Kč.