Komoda – nízká

Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Komoda - nízká
12 180 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. 4x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové
Tento velmi oblíbený produkt Komoda – nízká dostanete aktuálně na našich stránkách umístěný v rubrice komody. Máme pro vás zcela nové zboží z této známé kategorie v bezva akci. Tato značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Akční výrobek Komoda - nízká od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách opravdu výhodně. Akční cena 12 180 Kč.