Komoda Rea Ottawa UP2

Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních... více informací »
Komoda Rea Ottawa UP2
4 992 Kč
Do obchodu
Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních...

Komoda Rea Ottawa UP2 se 4 zásuvkami. Komodu z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové Povedený produkt Komoda Rea Ottawa UP2 můžete získat právě tady u nás v oblíbené rubrice komody! Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. představuje vynikající výrobky A to je teprve začátek! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Komoda Rea Ottawa UP2 od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách opravdu výhodně! Nabídka již od 4 992 Kč.