Komoda PR3

Prostornou komodu Prisco PR3 se 3 dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina... více informací »
Komoda  PR3
7 304 Kč
Do obchodu
Prostornou komodu Prisco PR3 se 3 dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina...

Prostornou komodu Prisco PR3 se 3 dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové bez možnosti regulace, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Velmi prodávaný produkt Komoda PR3 lze nakoupit bezprostředně tady u nás v oblíbené kategorii komody. Nyní můžete koupit ostatní kousky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky. Vždyť to vidíte sami.

Tento unikátní kousek Komoda PR3 od dodavatele zboží FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 7 304 Kč.