Komoda Provence K4,

Komoda Provence K4 v zeleném dezénu disponuje 4 zásuvkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela... více informací »
Komoda Provence K4
4 977 Kč
Do obchodu
Komoda Provence K4 v zeleném dezénu disponuje 4 zásuvkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela...

Komoda Provence K4 v zeleném dezénu disponuje 4 zásuvkami a vyrábíme ji z kvalitního lamina o síle 15 mm, vrchní deska o síle 36 mm, dvířka a čela zásuvek z MDF o síle 18 mm. Designéři vsadili na kombinaci klasického stylu také v zeleném provedení. Dodáváme v demontu. Komoda z luxusní kolekce nábytku, která je inspirovaná nezaměnitelným venkovským stylem jihovýchodní Francie. Dopřejte si luxus a nádech historie i u vás doma. S kolekcí Provence se váš interiér stane útulným domovem. Jedinečný design je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že váš nový nábytek bude pouze na ozdobu. Každá skříňka nabízí dostatek úložného prostoru, kam umístíte všechny potřebné věci. Originální kovové úchytky dokreslují venkovský charakter nábytku. Ponořte se do kouzelného světa trubadúrů a jejich milostných písní, kterými je oblast Provence vyhlášená. S kolekcí nábytku Provence bude váš domov útulným a hřejivým místem odpočinku. Komoda K4 je jedním z prvků kolekce Provence v zelené barvě a vybavte si domov přesně dle vašich představ. Nebo si libovolně nakombinujte interiér s bílou nebo šedou variantou kolekce Provence.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento velmi žádaný kus Komoda Provence K4, můžete pořídit právě nyní tu na našem webu ve známé sekci komody. Nyní pořídíte jiné kusy ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě kvalitní zboží.

Neodolatelný kus Komoda Provence K4, od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní téměř zdarma. Ceny již od 4 977 Kč.