Komoda SOMMA 2d1s

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva... více informací »
Komoda SOMMA 2d1s
2 841 Kč
Do obchodu
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Oblíbený produkt Komoda SOMMA 2d1s máte možnost koupit nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice komody! Mrkněte na další zboží z této populární rubriky za extra cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty

Levný produkt Komoda SOMMA 2d1s originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady teď v akci! Nabídky již od 2 841 Kč.