Komoda STELS S3D2S, /

Komoda STELS S3D2S v moderním duchu, se kterou si vybavíte každou místnost vašeho domova. Komoda nabízí dostatečně velký úložný prostor, který... více informací »
Komoda STELS S3D2S
3 299 Kč
Do obchodu
Komoda STELS S3D2S v moderním duchu, se kterou si vybavíte každou místnost vašeho domova. Komoda nabízí dostatečně velký úložný prostor, který...

Komoda STELS S3D2S v moderním duchu, se kterou si vybavíte každou místnost vašeho domova. Komoda nabízí dostatečně velký úložný prostor, který přehledněji uvidíte v galerii. Jednotlivé díly kolekce nabízíme v kombinaci lamina 16 a 22 mm a MDF desky v barvách dub sonoma/bílá. Pevná konstrukce zaručuje dlouhou životnost. Vodorovné úchytky jsou ze šedého plastu, zásuvky mají kovové boční pojezdy. Dodáváme v demontu. Tento moderní nábytek z kolekce Stels můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, předsíni, ale vzhledem k dostupnosti dětské postele a psacího stolku také v dětském či studentském pokoji.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Akční výrobek máte možnost sehnat bez obtíží tu na našem webu v sekci komody. Vyhledejte si ještě další produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! Věhlasný výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní výrobky

Nejprodávanější produkt Komoda STELS S3D2S, / od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. je dostupný právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! Výhodně za 3 299 Kč.