Komoda UNI

Komoda je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika dekorů. Dvířka a čela zásuvek jsou z MDF v lesku. Komodu dodáváme v demontu. Komoda má... více informací »
Komoda UNI
5 154 Kč
Do obchodu
Komoda je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika dekorů. Dvířka a čela zásuvek jsou z MDF v lesku. Komodu dodáváme v demontu. Komoda má...

Komoda je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika dekorů. Dvířka a čela zásuvek jsou z MDF v lesku. Komodu dodáváme v demontu. Komoda má 2 dvířka a 4 zásuvky. Uvnitř každé postranní skříňky je police.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoNeodolatelný produkt Komoda UNI máte možnost najít pohodlně u nás v populární kategorii komody. Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Komoda UNI s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď právě za výhodnou cenu! Akční cena 5 154 Kč.