Konferenční stolek 02

Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek... více informací »
Konferenční stolek  02
2 853 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek...

Konferenční stolek VIA 02 nabízíme v řadě moderních dezénů, které reflektují poslední trendy v oblasti designu nábytku. Stolek s nástavbou využijete jak doma, tak v kanceláři. Díky tomu si můžete nábytkem VIA vybavit obýváky, pracovny či kanceláře, ale i studentský pokoj. Produkty kolekce VIA jsou vyrobené z 16 mm a 25 mm silného lamina, které je odolné. Hranění ABS navíc snižuje riziko mechanického poškození vašeho nového nábytku. Dodáváme v demontu. Chcete mít doma netradiční a zároveň zajímavý nábytek, který splňuje designové trendy? Kolekce VIA vyniká ve všech směrech a je skvělým řešením pro lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi vzdušné a otevřené prostory. Skříňky disponují systémem tichého dovírání a zvyšují praktičnost a komfort používání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní výrobek Konferenční stolek 02 jde sehnat také tady u nás v oblíbené kategorii konferenční stolky. Mrkněte na ještě další výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. může nabídnout kvalitní sortiment Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Konferenční stolek 02 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete u nás nyní v akci! Aktuálně v akci za 2 853 Kč.