Konferenční stolek CRO-13

Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených prostorech. Výrazným... více informací »
Konferenční stolek  CRO-13
6 729 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených prostorech. Výrazným...

Konferenční stolek Cross 13 nabízíme v řadě moderních dezénů. Úložný prostor naleznete ve 2 zásuvkách a otevřených prostorech. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 22 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Ve slevě produkt je dostupný taky tu na webu zařazený v sekci konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. dodává top produkty.

Tento levný výrobek Konferenční stolek CRO-13 od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít zrovna téměř zdarma. Nabídka již od 6 729 Kč.