Konferenční stůl TORINO 1S/

Konferenční stůl TORINO 1S/75 nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. U stolu jistě oceníte praktickou zásuvku a spodní... více informací »
Konferenční stůl TORINO 1S/
2 255 Kč
Do obchodu
Konferenční stůl TORINO 1S/75 nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. U stolu jistě oceníte praktickou zásuvku a spodní...

Konferenční stůl TORINO 1S/75 nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. U stolu jistě oceníte praktickou zásuvku a spodní odkládací desku. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější produkt máte možnost koupit aktuálně tady u nás v oblíbené kategorii konferenční stolky. Vyberte si nové produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. nabízí špičkové výrobky Podívejte se sami! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Konferenční stůl TORINO 1S/ od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady a teď se slevou! Nabídky od 2 255 Kč.