Konferenční stolek Emily, -černý

Konferenční stolek Emily jednoduchého designu se skvěle hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Deska stolku je z... více informací »
Konferenční stolek Emily
3 388 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Emily jednoduchého designu se skvěle hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Deska stolku je z...

Konferenční stolek Emily jednoduchého designu se skvěle hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Deska stolku je z laminované MDF a je v dekoru dub divoký. Nožky jsou z práškované oceli v černé barvě a jsou zasazeny do desky tak, že vytvářejí zajímavý efekt. Stolek dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a oblíbený výrobek Konferenční stolek Emily, -černý můžete nakoupit jednoduše tu na stránkách umístěný v sekci konferenční stolky. Najděte si akční zboží ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený kus Konferenční stolek Emily, -černý od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde teď se slevou. Teď v akci 3 388 Kč.