Konferenční stolek Diana H KW bílý

Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek... více informací »
Konferenční stolek Diana H KW bílý
1 863 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek...

Konferenční stolek Diana H vysoký 55 cm a čtvercového tvaru svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a lakované MDF. Horní deska je zhotovena z čirého skla, nohy z lakované MDF v provedení bílá. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Sklo-Lakovaná MDF
Tento designový produkt lze koupit prostě tady u nás zařazený v kategorii konferenční stolky. Připravili jsme pro vás oblíbené zboží z této oblíbené kategorie snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce top produkty.

Oblíbený a akční kus Konferenční stolek Diana H KW bílý od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě teď skutečně výhodně. Právě teď jen za 1 863 Kč.