Konferenční stolek COSTANZA, přírodní dub

Konferenční stolek COSTANZA se pyšní svým zásuvkovým úložným prostorem a designovým vzhledem. Stolek je vyrobený z dýhované... více informací »
Konferenční stolek COSTANZA
4 697 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek COSTANZA se pyšní svým zásuvkovým úložným prostorem a designovým vzhledem. Stolek je vyrobený z dýhované...

Konferenční stolek COSTANZA se pyšní svým zásuvkovým úložným prostorem a designovým vzhledem. Stolek je vyrobený z dýhované MDF desky v dekoru přírodní dub. Horní deska stolu má skleněné části, které umožnují pohled dovnitř. Konstrukce nohou společně s úchytkami jsou z černé práškově lakované oceli. Stolek doporučujeme ladit do industriálního stylu. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha-Sklo-MDF Tento levný výrobek Konferenční stolek COSTANZA, přírodní jde sehnat ještě na našem webu ve známé kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní a oblíbený produkt Konferenční stolek COSTANZA, přírodní dub od známého výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete zde teď právě ve slevě! Právě lze objednat jen za 4 697 Kč.