Konferenční stolek Futura 1

Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude... více informací »
Konferenční stolek Futura 1
3 182 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude...

Konferenční stolek Futura 1 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kvalitní a levný produkt Konferenční stolek Futura 1 máte možnost nakoupit v pohodě u nás v populární kategorii konferenční stolky. Nyní pořídíte zcela nové produkty z této kategorie za příznivou cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Udělejte si radost! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Konferenční stolek Futura 1 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat u nás teď za výprodejovou cenu! Nabídky od 3 182 Kč.