Konferenční stolek MICHELLE, /

Designový kulatý stolek nabízíme v bílé barvě s dekorem dub zlatý z lakované a laminované MDF desky. Stolek nabízí variabilní rozkládací funkci... více informací »
Konferenční stolek MICHELLE
7 521 Kč
Do obchodu
Designový kulatý stolek nabízíme v bílé barvě s dekorem dub zlatý z lakované a laminované MDF desky. Stolek nabízí variabilní rozkládací funkci...

Designový kulatý stolek nabízíme v bílé barvě s dekorem dub zlatý z lakované a laminované MDF desky. Stolek nabízí variabilní rozkládací funkci s otočným mechanismem. Díky tomu poskytuje více odkladacího prostoru. Své místo najde v moderním, nebo skandinávksém stylu světlého interiéru. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláKvalitní a oblíbený produkt Konferenční stolek MICHELLE, / můžete nakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete koupit ještě další zboží ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Konferenční stolek MICHELLE, / od top značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete u nás právě levně. Ceny již od 7 521 Kč.