Konferenční stůl SOMMA

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva... více informací »
Konferenční stůl SOMMA
1 784 Kč
Do obchodu
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Super produkt Konferenční stůl SOMMA můžete dostat lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci konferenční stolky! Najděte si ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci.

Kvalitní produkt Konferenční stůl SOMMA od top značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 1 784 Kč.