Konferenční stůl Stella

Luxusní moderní konferenční stolek se 2 taburety. Horní deska stolku je vyrobena z čirého skla, kovové podpěry desky a nožky... více informací »
Konferenční stůl Stella
5 016 Kč
Do obchodu
Luxusní moderní konferenční stolek se 2 taburety. Horní deska stolku je vyrobena z čirého skla, kovové podpěry desky a nožky...

Luxusní moderní konferenční stolek se 2 taburety. Horní deska stolku je vyrobena z čirého skla, kovové podpěry desky a nožky stolku jsou z chromované oceli, kostra stolku je z laminované MDF v dezénu wenge. Ke stolku jsou dodávány 2 taburety, jejichž kostra je také z lamina v dezénu wenge a sedáky jsou potaženy ekokůží. Podnož stolku je navržena tak, aby se taburetky daly zasunout pod stolek. Stolek je vybaven praktickou zásuvkou. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Sklo-Lamino
Velmi prodávaný výrobek jde sehnat právě nyní na stránkách ve známé sekci konferenční stolky. Připravili jsme ještě podobné výrobky z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává skvělé produkty. Přesvědčte se sami. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete více produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Konferenční stůl Stella od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady a teď právě téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 5 016 Kč.