Konferenční stolek Rea 3V

Konferenční stolek Rea. Stolek je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 a 25 mm. Stolek má hrany opatřené 2 mm ABS. Na výběr z mnoha... více informací »
Konferenční stolek Rea 3V
2 771 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Rea. Stolek je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 a 25 mm. Stolek má hrany opatřené 2 mm ABS. Na výběr z mnoha...

Konferenční stolek Rea. Stolek je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 a 25 mm. Stolek má hrany opatřené 2 mm ABS. Na výběr z mnoha dezénů. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Často hledaný výrobek Konferenční stolek Rea 3V lze pořídit zrovna tu na našich stránkách ve známé kategorii konferenční stolky! Nyní můžete získat nové produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. představuje prvotřídní sortiment A tady je důkaz. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný kus Konferenční stolek Rea 3V od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Cena již od 2 771 Kč.