Konferenční stolek Mira zrcadlo/chrom, stříbrná

Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho... více informací »
Konferenční stolek Mira zrcadlo/chrom
1 841 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho...

Konferenční stolek Mira je velice moderní a elegantní stolek. Jeho netypické provedení Vás nadchne již na první pohled. Díky jeho netradičnosti si Vás ihned získá, a to nejenom jako ozdoba, ale také i jako praktické vybavení domácnosti. Stolek se jednoznačně stane originální dominantou Vašeho interiéru. Konferenční stolek je vhodný do obývacích pokojů, ložnic nebo jiných interiérů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Ocel-chrom
Tento designový produkt Konferenční stolek Mira zrcadlo/chrom, stříbrná získáte bez obtíží tady u nás v populární kategorii konferenční stolky! Nyní můžete najít parádní výrobky ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí velmi kvalitní produkty

Unikátní a oblíbený produkt Konferenční stolek Mira zrcadlo/chrom, stříbrná originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě skutečně levně! Akční ceny od 1 841 Kč.