Konferenční stolek Diana Intro

Konferenční stolek Diana Intro svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a... více informací »
Konferenční stolek Diana Intro
1 802 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Diana Intro svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a...

Konferenční stolek Diana Intro svou elegancí dodá vašemu bydlení moderní a nápaditý styl. Stolek je vyroben v kombinaci skla a laminované MDF. Horní deska je zhotovena z čirého skla, nohy z laminované MDF v dezénu dub sonoma. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Sklo-Lamino
Unikátní a žádaný produkt Konferenční stolek Diana Intro lze získat bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze. To však není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Konferenční stolek Diana Intro od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde teď právě za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 1 802 Kč.