Konferenční stolek LT15

Konferenční stolek Loft LT15 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost.... více informací »
Konferenční stolek  LT15
4 761 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Loft LT15 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost....

Konferenční stolek Loft LT15 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami, vnitřky polic a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Ve slevě produkt Konferenční stolek LT15 jde koupit prostě tady u nás v sekci konferenční stolky. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této sekce za super ceny! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vyrábí vynikající výrobky. A to je teprve začátek!

Ve slevě výrobek Konferenční stolek LT15 od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 4 761 Kč.