Konferenční stolek Malta ST

Konferenční stolek Malta ST nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Stolek má praktickou poličku, do které můžete přehledně uložit v boxech či... více informací »
Konferenční stolek Malta ST
2 116 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Malta ST nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Stolek má praktickou poličku, do které můžete přehledně uložit v boxech či...

Konferenční stolek Malta ST nabízíme z lamina v dekoru dub artisan. Stolek má praktickou poličku, do které můžete přehledně uložit v boxech či košících spoustu věcí. Kolekce Malta si díky kombinaci čistých linií a funkčnosti najde místo v mnoha obývacích pokojích či ložnicích. Stolek vám dodáme v demontu. Prohlédněte si kompletní nabídku bezúchytkového systému Malta v celé své kráse. Dekor hřejivého dubu artisan s matnou bílou nebo šedou učiní každý pokoj jedinečným.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi prodávaný produkt Konferenční stolek Malta ST je dostupný právě zde tady na našem webu umístěný v rubrice konferenční stolky. Vyberte si vyjímečné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Velmi prodávaný produkt Konferenční stolek Malta ST od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás nyní ve výhodné akci. Výhodně za 2 116 Kč.