Konferenční stolek PR9

Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu... více informací »
Konferenční stolek  PR9
4 017 Kč
Do obchodu
Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu...

Rozkládací konferenční stůl Prisco PR9 nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento skvělý produkt Konferenční stolek PR9 máte možnost pořídit zrovna na webu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Významná značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává skvělé produkty

Kvalitní a oblíbený kousek Konferenční stolek PR9 od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Aktuálně za 4 017 Kč.